Zimowy Survival – ANIMATOR – Eventy | Animacje | Półkolonie | Obozy

Kolonie

Góry

Zimowy Survival

Zimowiska survivalowe to zabawa w przetrwanie w trudnych, zimowych warunkach. Uczestnicy obozów zimowych poznają sekrety sztuki survivalu opracowane przez najwytrwalszych podróżników i ekspertów sztuki przetrwania.Tutaj spotykają się młodzi survivalowcy, którzy chcą zdobyć cenne umiejętności, przeżyć przygodę i sprawdzić się w nietypowych sytuacjach. Tematykę survivalową urozmaicamy włączając elementy rozgrywek paintballowych.

Lokalizacja

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy Hucuł
ul. Jatny 120
43-438 Brenna

Zakwaterowanie

Ilość pokoi: 14
Ilość osób w pokoju: 2 - 5 osób
Pokoje wyposażone w łazienkę

Czas trwania

27.01.2024 - 03.02.2024

Płatności

2190 zł
Cena zawiera transport, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, wszystkie atrakcje programowe.

Wiek dzieci

8 - 15 lat

Ilość uczestników

15 osób

Transport

Autokar

Promocja

Zapisz rodzeństwo, a za drugie dziecko zyskasz rabat 100 zł.

Harmonogram wyjazdów

Wyjazd:
Sosnowiec 10:00
Pszczyna 10:30
Przyjazd Brenna 12:00

Powrót:
Wyjazd Brenna 10:00
Pszczyna 11:30
Sosnowiec 12:00

Punkty zbiórki

Wyjazd:
Sosnowiec: Parking przy ul. Kresowej 1
Pszczyna: Stacja paliw Orlen przy ul. Bielskiej 50

Powrót:
Pszczyna: Stacja paliw Orlen przy ul. Górnośląskiej 42
Sosnowiec: Parking przy ul. Kresowej 1

Cena

Wybierz turnus i zarezerwuj termin

Program

Poznajcie atrakcje, które wypełniać nam będą czas podczas zimowiska Będziemy mieli co robić :)

01

Paintball - rozgrywki paintballowe

02

Rozpalanie ognisk w terenie

03

Sztuka wyznaczania kierunków za pomocą kompasu

04

Elementy terenoznawstwa i orienteeringu

05

Nauka tropienia zwierząt po śladach

06

Nauka czytania i szkicowania map terenu

07

Tajniki kamuflażu i maskowania

08

Budowanie szałasów

09

Nocne czuwanie podział na 3 grupy odpoczywająca, śpiąca i czuwająca (straż) około 23-24

10

Organizacja przestrzeni i konstrukcja namiotu

11

Codzienne zaprawy adekwatne do wieku i kondycji Uczestników

12

Organizacja gry, zasadzki, pościgi, obrona umocnionych pozycji

13

Biegi na orientację po górskich lasach

14

Nauka strzelania z łuku

15

Zawody strzeleckie Nerf

16

Tworzenie scenariuszy

17

Wyczynowa Ścieżka Robinsona

18

Nocna Ekspedycja

19

Ognisko z kiełbaskami

20

Teleturnieje obozowe

21

Wieczorne animacje

22

Wieczór filmowy

23

Wręczenie pucharów i dyplomów

24

Winter Party - dyskoteka pożegnalna

Rozkład dnia

Godzina

07.00 - 08.00

Poranna toaleta

Godzina

08.00 - 09.00

Śniadanie

Godzina

09.00 - 13.00

Zajęcia kreatywne

Godzina

13.00 - 14.00

Obiad

Godzina

14.00 - 18.00

Zajęcia rekreacyjne

Godzina

18.00 - 19.00

Kolacja

Godzina

19.00 - 21.00

Zajęcia animacyjne

Godzina

21.00 - 22.00

Wieczorna toaleta

Godzina

22.00 - 06:00

Cisza nocna

Zimowy Survival

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM OBOZU?
Na obóz zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczęta. Jeżeli to Twoja pierwsza obozowa przygoda, to nasza kadra na pewno pomoże Ci wdrożyć się w obozowe życie. Poznasz wielu nowych znajomych, którzy są Twoimi rówieśnikami.
Na obóz może pojechać każdy. Od uczestników nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności.

KADRA:
Nasza kadra to osoby, których wspólną pasją jest praca z młodzieżą. W swoich szeregach mamy licznych instruktorów, animatorów, harcerzy, pedagogów, którzy na co dzień pracują z młodzieżą. Kadra obozu ma wszystkie konieczne uprawniania.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Hucuł to miejsce bardzo dobrze nam znane. Każdego roku organizujemy tam wypoczynek dla dzieci.
Ośrodek położony jest na zboczu jednej z gór w dolinie potoku Jatny. Są tu znakomite warunki dla turystyki pieszej. Można spacerować, jak również wybrać się na dalszą wyprawę czy wycieczkę poprzez malownicze zbocza i wzdłuż licznych strumieni, podziwiając piękno okolicy i zabytki kultury.

Standardy

Wyżywienie

Dbamy o pełne wyżywienie uczestników, dzieci mają zapewnione cztery posiłki dziennie: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek i kolację. Wszystkie posiłki są podawane z herbatą lub kompotem. Ponadto, zapewniamy dostęp do wody mineralnej, by zapewnić uczestnikom odpowiednie nawodnienie przez cały czas zimowiska.

Pomoc medyczna

Twoje dziecko jest u nas w dobrych rękach. Każdy wychowawca jest przeszkolony w udzielaniu pierwszej pomocy. Organizator ma kontakt z najbliższą placówką medyczną, taką jak przychodnia czy szpital, aby w razie potrzeby szybko zorganizować profesjonalną opiekę.

Bezpieczeństwo

Nasze kolonie są zorganizowane w pełnej zgodności z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dodatkowo jesteśmy oficjalnie zarejestrowani w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem 1499, co gwarantuje wysoki standard naszych usług.

Opiekunowie

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pedagogów, nauczycieli i wychowawców, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Ubezpieczenie NNW

Dbając o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka, każdemu uczestnikowi naszej kolonii zapewniamy ubezpieczenie (NNW). To dodatkowy element gwarantujący spokój i bezpieczeństwo, pozwalający na swobodne korzystanie z oferowanych atrakcji.

Profity

Chcemy, aby czas spędzony na naszym zimowisku był nie tylko edukacyjny i wartościowy, ale również pełen pozytywnych wspomnień i radości. Dlatego każdy uczestnik otrzyma specjalny "Pakiet Kolonisty".

Informacje ogólne

Proces rezerwacji odbywa się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na dole naszej strony internetowej. Po jego wypełnieniu, miejsce jest automatycznie zarezerwowane. Zaliczkę należy uregulować w ciągu 24 godzin.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego system przekieruje Cię do zautomatyzowanego systemu płatności PayU. Jeśli wolisz dokonać płatności później, otrzymasz e-mail z indywidualnym linkiem do płatności.

Wszystkie ośrodki są sprawdzone i zapewniają komfortowe warunki. Zakwaterowanie uwzględnia kryteria wieku, płci i indywidualne preferencje, które można zgłosić podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Zalecamy pozostawienie telefonów w domu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubione urządzenia. W razie potrzeby kontaktu, kierownik wypoczynku jest dostępny całą dobę. Numer zostanie przekazany przed wyjazdem na zbiórce autokarowej. Dzieci, które będą posiadały ze sobą telefony komórkowe, będą zobowiązane pozostawić je na czas kolonii w depozycie. Jeżeli zajdzie konieczność kontaktu z rodzicami, będzie to możliwe w wyznaczonym czasie, najczęściej w porze poobiedniej.

W trakcie kolonii realizujemy fotorelację, głównie w formie zdjęć grupowych. Zdjęcia są udostępniane na facebooku organizatora.

Tak, jesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Organizatorów Turystyki pod numerem 1499. Wszystkie nasze wyjazdy są również zgłaszane do Kuratorium Oświaty.

Standardowo oferujemy posiłki nieuwzględniające specjalnych diet. W przypadku potrzeby specjalnej diety prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Dodatkowe koszty związane z dietą mogą być przeniesione na zamawiającego.

Rekomendacje

Na naszych portalach społecznościowych znajdziecie opinie dotyczące zrealizowanych już kolonii.

Pani Patrycja

Cudowne kolonie z Animatorem! Dzieci nie miały czasu na nudę - dni wypełnione od rana do wieczora atrakcjami :)! Profesjonalna organizacja i bardzo dobry kontakt. Syn wrócił zadowolony i uśmiechnięty :). Dziękujemy!

Pani Anita

Polecam Animatora. Moja córka była z nimi w tym roku na koloniach i jest zachwycona. Kolonie mieliśmy zarezerwowane w terminie lipcowym niestety córka złamała rękę i nie mogła jechać. Animator stanął na wysokości zadania i znalazł inny termin, na który udało się ją wysłać. Nie ma dla nich problemów nie do rozwiązania. Miła i szybka obsługa oraz pełen profesjonalizm. Polecam!

Pani Małgorzata

Dziękujemy Kierownikowi obozu, całej Kadrze wychowawców turnusu II HORSE CAMP za opiekę, kreatywnie i dobrze zorganizowany dzieciom czas oraz systematyczne informowanie rodziców o przebiegu wypoczynku. Dla córki był to pierwszy samodzielny wyjazd, wróciła zachwycona. Takich "radosnych, zadowolonych" obozowiczów i kolonistów- jak najwięcej!!!!

Pani Agnieszka

Dziękuję za opiekę, za wsparcie i wspaniałą kadrę. Piękne animacje i całokształt. Dziękujemy za wszystko!

Pani Iwona

Syn wrócił z kolonii zadowolony, a to najlepszy dowód, że wykonujecie Państwo świetną robotę. Dużo różnorodnych zajęć, zabaw, dzieci nie narzekały na nudę. Polecam! :)

Pani Joanna

Profesjonalna kadra, miła atmosfera, mnóstwo atrakcji. Córka ma z wyjazdu mnóstwo fajowych wspomnień.

Dokumenty do pobrania

Standardowy Formularz Informacyjny

Ogólne Warunki Uczestnictwa

Regulamin Kolonii 2024

Klauzula Informacyjna RODO

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Podróży

Zgoda na leczenie

Upoważnienie do podawania leków

Mapa

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapytaj o pomoc.