Laboratorium zabawy

Ciekawość dzieci nie zna granic. W naszym laboratorium będą mogli w sposób zabawny i kreatywny poznać mnóstwo cennej wiedzy z zakresu fizyki, chemii, biologii, techniki i przyrody.
Praktyczne eksperymenty, ciekawe zadania i inspirujące wyzwania to idealna mieszanka zabawy i edukacji, z której skorzystają pociechy o różnorodnych zainteresowaniach.
Na dzieci czekają eksperymenty z kolorowymi reakcjami chemicznymi, żarłocznymi roztworami, wybuchającymi wulkanami czy eliksirami młodości. Taki chemik w domu, to prawdziwe szczęście.

Mali detektywi

Młodzi adepci sztuki detektywistycznej zaczną rozpracowywać tajemniczą zagadkę Sherlocka i Watsona. Każdy z otoczenia może być podejrzanym, a poszlaki często prowadzić będą do ślepego zaułka. Dzieci poznają metody detektywistyczne, nieznane wcześniej nikomu. Pobiorą odciski palców, przeprowadzą wywiad, sprawdzą ślady pod lupą i nauczą się szyfrowania kodów. Czy mali detektywi wykażą się sprytem i intuicją? Czasu na rozwiązanie zagadki będzie naprawdę niewiele.

Zostań Czarodziejem

Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie to miejsce, gdzie każdy uczeń pozna podstawy czarowania. W szkole tej wychowało się wielu wspaniałych czarodziejów. Młodzi adepci nauczą się zaklęć, magicznych sztuczek czy tworzenia eliksirów. Będą też musieli ujarzmić głośne Mangragory oraz sprawdzić swoje umiejętności w Quidditch. Dzieci przekonają się, że magia wcale nie jest taka straszna, a przy tym będą się wyśmienicie bawić.

Gotuj z najlepszymi

Młodzi i utalentowani adepci wezmą udział w MasterChef Junior, gdzie zaprezentują swoje umiejętności kulinarne. Będą pilnie przygotowywać się pod okiem najlepszych kucharzy. Będą musieli wykazać się dużą determinacja oraz cierpliwością, podczas pięciu dni fantastycznego szkolenia. Czeka na nich niesamowita zabawa i podróż pełna kulinarnych smaków z najdalszych zakątków świata. Pewne jest jedno, będzie smacznie i zabawnie. Świat kulinarnych doznań czeka na każdego MasterChefa.

Robimy sztukę

W pracowni artystycznej każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci poznają różnorodne techniki pracy artystycznej typu DIY, origami, hand made. Stworzą własne arcydzieła, zamienią się w szalonych konstruktorów i odkryją swoje artystyczne powołania. Farby, pędzle, włóczki i druciki staną się ich codziennym przyjacielem. Dzieci będą mogły wyrazić siebie poprzez różne formy dziecięcej ekspresji. Pracownia jest nie tylko miejscem zajęć artystycznych, ale też wspaniałej zabawy z rówieśnikami.

Twórcza aktywność

Półkolonialny obóz sportowy dla dzieci to idealne rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają ruch, aktywność, sport, gimnastykę. Fantastyczną przygodę przeżyją tu zarówno chłopcy jak i dziewczyny. Młodzi sportowcy pod okiem trenera, przygotują się do Olimpiady Sportowej, a przy tym przeżyją emocje rodem z największych aren stadionowych. Wszystko oczywiście w połączeniu ze świetną zabawą. Active Camp to również czas na uświadamianie dzieci w zakresie racjonalnego i zrównoważonego odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zapisz dziecko na Półkolonie

  Dane
  do korespondencji:

  ANIMATOR:
  ul. Modrzejowska 32A,
  41-200 Sosnowiec
  Biuro tel. 509 233 098
  Sklep tel. 531 889 887
  kontakt@animatorczasuwolnego.com

  Godziny
  otwarcia:

  pon. 8:00 - 18:00
  wt. 8:00 - 18:00
  śr. 8:00 - 18:00
  czw. 8:00 - 18:00
  pt. 8:00 - 18:00
  sob. 8:00 - 16:00
  niedz. Zamknięte

  Dane
  do przelewu

  ING Bank:
  54 1050 1360 1000 0097 0663 5845

  Dane
  do faktury:

  ANIMATOR Renata Majchrzak
  ul. Jagiellońska 7/39
  41-200 Sosnowiec
  NIP 8231633666
  REGON 362339301