Event mikołajkowy – ANIMATOR – Eventy | Animacje | Półkolonie | Obozy

Animacje

Dla firm

Event mikołajkowy

Mikołajki z Animatorem to niesamowity czas pełen uniesień, emocji i niesamowitej zabawy dla wszystkich.

Lokalizacja

Wskazana przez zamawiającego

Czas trwania

Minimum 2 godziny

Ilosć uczestników

Bez ograniczeń ilościowych

Przygotowanie oferty

do 24 godzin

Cena

Wycena indywidualna

Atrakcje

Wśród atrakcji znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na udany event mikołajkowy.

Wizyta Świętego Mikołaja i Pani Mikołajowej - interaktywny program przygotowujący dzieci do wizyty Mikołaja oraz rozdanie prezentów.

Animacje mikołajkowe pracowitych Elfów - Elfy prowadzą zabawy, gry i konkursy o tematyce mikołajkowej dla wszystkich uczestników.

Stoiska mikołajkowe - skręcanie balonów, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, brokatowe tatuaże, kącik malucha, kącik kolorowanek.

Warsztaty mikołajkowe - typu: zimowy slime, wypiekanie pierników, pakowania prezentów, ozdób choinkowych i wiele innych.

Przygotowanie paczek mikołajkowych - przygotowujemy paczki dla uczestników imprezy z zawartością typu słodycze, upominki, pluszaki.

Fotobudka/Fotolustro/Fotoramka/Fotościanka/Fotograf - pamiątkowe zdjęcia w oprawie mikołajkowej z logo firmy.

Pokaz magika/wizyta szczudlarza - dodatkowe postacie, które umilą czas uczestnikom i wniosą dużo efektów specjalnych do całości wydarzenia.

Poczta Świętego Mikołaja - dzieci pisza listy do świętego Mikołaja oraz kartki świąteczne do najbliższych i wysyłaja je w budce pocztowej.

Tron Świętego Mikołaja - spektakularny, purpurowy, królewski tron, który nadaje podniosły charakter całemu wydarzeniu.

Spektakl mikołajkowy - teatralna inscenizacja wykonana przez profesjonalistów o tematyce mikołajkowej; dwie sztuki do wyboru.

Dekoracje balonowe - dekoracje typu girlandy balonowe, balonowe bukiety z helem, kolumny czy inne propozycje z balonów.

Pokaz fireshow - niesamowity pokaz cyrkowy specjalnych artystów, którzy manipulują płonącymi przedmiotami.

Standardy

Animatorzy

Wcielamy się w świąteczne postacie, które swoją energią i uśmiechem tworzą niesamowite animacje świąteczne.

Kostiumy

Nasze stroje mikołajkowe to najwyższej klasy przebrania De Lux, które nadają autentyczności postaciom i cieszą oko uczestników eventu.

Atrakcje

W wersji podstawowej zapewniamy Mikołaja i Panią Mikołajową, którzy są kluczowym elementem każdego eventu mikołajkowego. Posiadamy jednak mnóstwo innych dodatkowych atrakcji, które sprawią, że Twój event będzie niesamowitym wydarzeniem.

Emocje

Na evencie tworzymy magiczną i pełna uniesień aurę, która towarzyszy wszystkim uczestnikom eventu.

Oferta szyta na miarę

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Pomożemy wybrać atrakcje tak, aby każdy uczestnik wydarzenia mógł znaleźć coś dla siebie.

Kompleksowa organizacja

Organizujemy całe wydarzenia poczynając od animacji, cateringu, oprawy muzycznej i konferansjerskiej. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie kompleksowy event mikołajkowy.

Mikołajki z ANIMATOREM

Magiczny czas

Podczas eventu dostarczymy wiele magicznych wrażeń dzięki bajecznym postaciom. Odwiedzi nas z dalekiej Laponii sam Święty Mikołaj z długą, białą brodą. U jego boku jak zawsze piękna Pani Mikołajowa, która przygotuje dzieci do wizyty poprzez ciekawe opowieści czy też odśpiewanie piosenek wraz z dziećmi. W tym specjalnym programie interaktywnym nie zabraknie dużo uśmiechów dzieci oraz magicznego oczekiwania na przyjście Świętego Mikołaja. Dzieci otrzymają upragnione prezenty, a później przychodzi czas na wspaniałą zabawę. Nasze Elfiki zadbają o podtrzymanie wspaniałej atmosfery organizując animacje mikołajkowe w postaci zabaw, gier i konkursów.Liczne atrakcje dostarczą niesamowitych wrażeń i pozwolą zapamiętać ten event na długo.

Magiczny czas nie kończy się z chwilą opuszczenia eventu. Dobry humor i nastrój uczestnicy przenoszą dalej do swoich domów, aby aura świąt towarzyszyła im aż do Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam serdecznie

Święty Mikołaj

Ho ho ho

 

 

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapytaj o pomoc.