Zimowy Obóz Konny – ANIMATOR – Eventy | Animacje | Półkolonie | Obozy

Kolonie

Góry

Zimowy Obóz Konny

Nasz obóz konny to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także niezapomniana przygoda dla dzieci, które uwielbiają konie. Zapewniamy naukę, zabawę i okazję do zawierania nowych przyjaźni.

Lokalizacja

Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy Hucuł
ul. Jatny 120
43-438 Brenna

Zakwaterowanie

Ilość pokoi: 14
Ilość osób w pokoju: 2 - 5 osób
Pokoje wyposażone w łazienkę

Czas trwania

27.01.2024 - 03.02.2024

Płatności

2390 zł
Cena zawiera transport, zakwaterowanie, wyżywienie, jazdy konne, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, wszystkie atrakcje programowe.

Wiek dzieci

7 - 15 lat

Ilość uczestników

45 osób

Transport

Autokar

Promocja

Zapisz rodzeństwo, a za drugie dziecko zyskasz rabat 100 zł.

Harmonogram wyjazdów

Wyjazd:
Sosnowiec 10:00
Pszczyna 10:30
Przyjazd Brenna 12:00

Powrót:
Wyjazd Brenna 10:00
Pszczyna 11:30
Sosnowiec 12:00

Punkty zbiórki

Wyjazd:
Sosnowiec: Parking przy ul. Kresowej 1
Pszczyna: Stacja paliw Orlen przy ul. Bielskiej 50

Powrót:
Pszczyna: Stacja paliw Orlen przy ul. Górnośląskiej 42
Sosnowiec: Parking przy ul. Kresowej 1

Cena

Wybierz turnus i zarezerwuj termin

Program

Poznajcie atrakcje, które wypełniać nam będą czas podczas obozu. Będziemy mieli co robić :)

01

Jazdy konne

02

Pielęgnacja koni

03

Siodłanie koni

04

Obrządek w stajni

05

Karmienie koni

06

Zawody stajenne

07

Zdjęcia z końmi

08

Chrzest konny

09

Zimowy kulig

10

Gra terenowa "Yeti"

11

Zawody w zjeżdzaniu na dupolotach

12

Śnieżna spartakiada

13

Konkurs jedzenia marchewki na czas

14

Konkurs skoków przez przeszkody

15

Konkurs wiedzy o koniach

16

Konkurs o Złotą Podkowę

17

Gry i zabawy animacyjne

18

Wyjście na pamiątki

19

Ognisko z kiełbaskami

20

Teleturnieje obozowe

21

Karaoke

22

Wieczór filmowy

23

Wręczenie pucharów i dyplomów

24

Dyskoteka pożegnalna

Rozkład dnia

Godzina

07.00 - 08.00

Poranna toaleta

Godzina

08.00 - 09.00

Śniadanie

Godzina

09.00 - 13.00

Zajęcia konne

Godzina

13.00 - 14.00

Obiad

Godzina

14.00 - 18.00

Zajęcia rekreacyjne

Godzina

18.00 - 19.00

Kolacja

Godzina

19.00 - 21.00

Zajęcia animacyjne

Godzina

21.00 - 22.00

Wieczorna toaleta

Godzina

22.00 - 06:00

Cisza nocna

Obóz konny - Brenna

Przeżyj niezapomniane chwile na grzbiecie konia i poznaj tajniki jeździectwa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dla każdego uczestnika przewidujemy 5 godzin jazdy konnej, pełne emocji i cennych lekcji.

Co Oferujemy?

  • Dla początkujących: Nauka od podstaw, począwszy od obchodzenia się z koniem, przez jazdę na lonży, stęp i kłus. Dowiesz się również, jak prawidłowo przygotować konia do jazdy.
  • Dla zaawansowanych: Możliwość doskonalenia techniki, szczególnie w zakresie jazdy kłusem i galopem.

Wartości i Umiejętności

Naszym celem jest nie tylko nauka i doskonalenie jeździectwa, ale również przekazanie wartości i wiedzy, które kształtują pozytywny stosunek do tego sportu.

Co zabrać?

  • Dla profesjonalistów: Jeśli masz już profesjonalny strój jeździecki (czapsy, sztyblety, bryczesy, rękawiczki, toczek), zalecamy wziąć go ze sobą. Będzie Ci w nim najwygodniej.
  • Dla początkujących: Jeśli nie masz profesjonalnych ubrań, nie martw się! Zamienniki również będą w porządku.

Standardy

Wyżywienie

Dbamy o pełne wyżywienie uczestników, dzieci mają zapewnione cztery posiłki dziennie: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek i kolację. Wszystkie posiłki są podawane z herbatą lub kompotem. Ponadto, zapewniamy dostęp do wody mineralnej, by zapewnić uczestnikom odpowiednie nawodnienie przez cały czas zimowiska.

Pomoc medyczna

Twoje dziecko jest u nas w dobrych rękach. Każdy wychowawca jest przeszkolony w udzielaniu pierwszej pomocy. Organizator ma kontakt z najbliższą placówką medyczną, taką jak przychodnia czy szpital, aby w razie potrzeby szybko zorganizować profesjonalną opiekę.

Bezpieczeństwo

Nasze kolonie są zorganizowane w pełnej zgodności z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dodatkowo jesteśmy oficjalnie zarejestrowani w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem 1499, co gwarantuje wysoki standard naszych usług.

Opiekunowie

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pedagogów, nauczycieli i wychowawców, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Ubezpieczenie

Dbając o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka, każdemu uczestnikowi naszej kolonii zapewniamy ubezpieczenie (NNW). To dodatkowy element gwarantujący spokój i bezpieczeństwo, pozwalający na swobodne korzystanie z oferowanych atrakcji.

Profity

Chcemy, aby czas spędzony na naszym zimowisku był nie tylko edukacyjny i wartościowy, ale również pełen pozytywnych wspomnień i radości. Dlatego każdy uczestnik otrzyma specjalny "Pakiet Kolonisty".

Informacje ogólne

Proces rezerwacji odbywa się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na dole naszej strony internetowej. Po jego wypełnieniu, miejsce jest automatycznie zarezerwowane. Zaliczkę należy uregulować w ciągu 24 godzin.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego system przekieruje Cię do zautomatyzowanego systemu płatności PayU. Jeśli wolisz dokonać płatności później, otrzymasz e-mail z indywidualnym linkiem do płatności.

Wszystkie ośrodki są sprawdzone i zapewniają komfortowe warunki. Zakwaterowanie uwzględnia kryteria wieku, płci i indywidualne preferencje, które można zgłosić podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Zalecamy pozostawienie telefonów w domu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubione urządzenia. W razie potrzeby kontaktu, kierownik wypoczynku jest dostępny całą dobę. Numer zostanie przekazany przed wyjazdem na zbiórce autokarowej. Dzieci, które będą posiadały ze sobą telefony komórkowe, będą zobowiązane pozostawić je na czas kolonii w depozycie. Jeżeli zajdzie konieczność kontaktu z rodzicami, będzie to możliwe w wyznaczonym czasie, najczęściej w porze poobiedniej.

W trakcie kolonii realizujemy fotorelację, głównie w formie zdjęć grupowych. Zdjęcia są udostępniane na facebooku organizatora.

Tak, jesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Organizatorów Turystyki pod numerem 1499. Wszystkie nasze wyjazdy są również zgłaszane do Kuratorium Oświaty.

Standardowo oferujemy posiłki nieuwzględniające specjalnych diet. W przypadku potrzeby specjalnej diety prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Dodatkowe koszty związane z dietą mogą być przeniesione na zamawiającego.

Rekomendacje

Na naszych portalach społecznościowych znajdziecie opinie dotyczące zrealizowanych już kolonii.

Pani Patrycja

Cudowne kolonie z Animatorem! Dzieci nie miały czasu na nudę - dni wypełnione od rana do wieczora atrakcjami :)! Profesjonalna organizacja i bardzo dobry kontakt. Syn wrócił zadowolony i uśmiechnięty :). Dziękujemy!

Pani Anita

Polecam Animatora. Moja córka była z nimi w tym roku na koloniach i jest zachwycona. Kolonie mieliśmy zarezerwowane w terminie lipcowym niestety córka złamała rękę i nie mogła jechać. Animator stanął na wysokości zadania i znalazł inny termin, na który udało się ją wysłać. Nie ma dla nich problemów nie do rozwiązania. Miła i szybka obsługa oraz pełen profesjonalizm. Polecam!

Pani Małgorzata

Dziękujemy Kierownikowi obozu, całej Kadrze wychowawców turnusu II HORSE CAMP za opiekę, kreatywnie i dobrze zorganizowany dzieciom czas oraz systematyczne informowanie rodziców o przebiegu wypoczynku. Dla córki był to pierwszy samodzielny wyjazd, wróciła zachwycona. Takich "radosnych, zadowolonych" obozowiczów i kolonistów- jak najwięcej!!!!

Pani Agnieszka

Dziękuję za opiekę, za wsparcie i wspaniałą kadrę. Piękne animacje i całokształt. Dziękujemy za wszystko!

Pani Iwona

Syn wrócił z kolonii zadowolony, a to najlepszy dowód, że wykonujecie Państwo świetną robotę. Dużo różnorodnych zajęć, zabaw, dzieci nie narzekały na nudę. Polecam! :)

Pani Joanna

Profesjonalna kadra, miła atmosfera, mnóstwo atrakcji. Córka ma z wyjazdu mnóstwo fajowych wspomnień.

Dokumenty do pobrania

Standardowy Formularz Informacyjny

Ogólne Warunki Uczestnictwa

Regulamin Kolonii 2024

Regulamin Jazd Konnych

Ekwipunek Kolonisty - Horse Winter Brenna 2024

Klauzula Informacyjna RODO

Wzór Umowy

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Podróży

Zgoda na leczenie

Upoważnienie do podawania leków

Mapa

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapytaj o pomoc.