Magia Świąt

Mnóstwo ciekawych propozycji znajdziesz w naszej świątecznej ofercie. Święty Mikołaj, Śnieżynki, Elfiki i Aniołki stworzą wyjątkowy klimat podczas Twojego świątecznego eventu. Realizujemy mikołajkowe przedstawienia sceniczne oraz autorskie programy animacyjne dla dzieci. Przygotowujemy warsztaty podczas, których uczestnicy tworzą świąteczne kolaże, ozdoby choinkowe i dekorują pierniki. Posiadamy Śnieżne Kule oraz Symulatory Lotu Świętego Mikołaja. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie. Z Nami te święta będą naprawdę magiczne.

Zaufaj ekspertom

Dla każdego dziecka urodziny to wyjątkowy czas. Wizyta gromadki kolegów i koleżanek to nie lada wyzwanie dla rodzica. Zorganizowanie im czasu wymaga wielu przygotowań i ogromnej cierpliwości. Zaufaj ekspertom i pozwól, aby zrobili to za Ciebie. Dobierzemy program animacji do upodobań dzieci. Dostosujemy zabawy do wieku i zainteresowań uczestników. Przyjedziemy pod wskazane przez Ciebie miejsce z całym sprzętem animacyjnym. Pozwólcie sobie na małą przyjemność w tym ważnym dniu.

Bądź kim chcesz

Podczas bali karnawałowych przenosimy naszych uczestników do gorącego Rio de Janeiro. Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i niesamowitą oprawę muzyczną. Parada karnawałowa, prezentacja strojów czy szalone tańce animacyjne to dopiero początek długiej listy propozycji karnawałowych. Na balu możecie spodziewać się kul dyskotekowych, wytwornicy dymu, baniek mydlanych czy wytwornicy śniegu. Czas umilać będą tematyczne zabawy oraz konkursy.

Daj się ponieść

Program animacyjny dostosowany jest do dzieci w różnym wieku. Wszystkie atrakcje dobierane są z uwzględnieniem miejsca do zabaw w restauracjach i na salach weselnych. Zapewniamy dzieciom najlepszą zabawę i opiekę, a rodziców zapraszamy do wspólnego świętowania z Parą Młodą. Wśród atrakcji nie zabraknie Mini Disco, modelowania balonów, pokazu ogromnych baniek mydlanych, zabaw z chustą animacyjną, rywalizacji sportowych czy konkursów. Skontaktuj się z Nami i ciesz się tym wyjątkowym dniem w pełni. O bezpieczeństwo i rozrywkę dla najmłodszych gości weselnych zadbają nasi doświadczeni animatorzy.

Czas na zabawę

Uroczystości komunijne to wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin. Warto pomyśleć o tym, aby tego dnia wszyscy czuli się w Twojej restauracji wyjątkowo i wrócili ponownie. Idealnym rozwiązaniem jest zorganizowanie profesjonalnej oprawy animacyjnej. Kreatywny i doświadczony zespół animatorów zapewni Twoim gościom rozrywkę na najwyższym poziomie. Muzyka, tańce i zabawne konkursy poderwą wszystkich od stołu. Skupiamy się na animacjach dla dzieci, ale równie chętnie zapraszamy do zabawy dorosłych. To najczęściej tatusiowie przeciągają linę, mamusie tańczą na workach, a dziadkowie mocno dopingują wnuczęta w zawodach sportowych. Zobacz jak niesamowicie będą bawić się goście Twojego lokalu podczas przyjęć komunijnych.

Wspólna zabawa

Jesteśmy liderami branży animacyjnej w zakresie kompleksowej organizacji pikników rodzinnych.
Wiemy, że takie przedsięwzięcie wymaga ogromnego zaangażowania i zapewnienia wielu atrakcji. Potrzebujesz sceny, cateringu, nagłośnienia, obsługi animacyjnej, waty cukrowej, popcornu, dmuchańców, a może konferansjera, który poprowadzi całą imprezę? Nasza oferta atrakcji piknikowych jest naprawdę duża. Ogromną pomocą są fachowi doradcy, którzy zaspokoją w pełni Twoje oczekiwania i potrzeby uczestników pikniku.

Formularz

Formularz

Dane
do korespondencji:

ANIMATOR:
ul. Modrzejowska 32A,
41-200 Sosnowiec
Biuro tel. 509 233 098
Sklep tel. 531 889 887
kontakt@animatorczasuwolnego.com

Godziny
otwarcia:

pon. 8:00 - 18:00
wt. 8:00 - 18:00
śr. 8:00 - 18:00
czw. 8:00 - 18:00
pt. 8:00 - 18:00
sob. 8:00 - 16:00
niedz. Zamknięte

Dane
do przelewu

Idea Bank: 11 1950 0001 2006 5067 9617 0001

Dane
do faktury:

ANIMATOR Renata Majchrzak
ul. Jagiellońska 7/39
41-200 Sosnowiec
NIP 8231633666
REGON 362339301