Magia Świąt

Potrzebujesz Świętego Mikołaja na Twój event mikołajkowy? A może chcesz zamówić prywatną wizytę gości z dalekiej Laponii? Te i wiele innych ciekawych propozycji znajdziesz w naszej świątecznej ofercie. Wypożyczamy ogromny tron Świętego Mikołaja. Tworzymy balonowe dekoracje na świąteczne eventy. Realizujemy mikołajkowe przedstawienia sceniczne i organizujemy niesamowite świąteczne animacje dla dzieci. Z Nami te święta będą naprawdę magiczne.

Zaufaj ekspertowi

Najpopularniejsza animacja urodzinowa trwająca 120 minut. Zawiera uniwersalny zestaw atrakcji dla dzieci. Idealny dla dziewczyn i chłopców. W programie: Mini Disco, malowanie buziek, modelowanie balonów. Prowadzimy zabawy sportowe, balonowe i taneczne. Organizujemy biegi w workach animacyjnych, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, tory przeszkód, pokaz ogromnych baniek mydlanych. Organizujemy konkursy dla dzieci. Wybierając zabawy mamy na uwadze wiek dzieci oraz ich upodobania.

Zaczaruj swój świat

Program 30 minutowy, pełen magicznych trików i niesamowitych zwrotów akcji. Przygotowany specjalnie dla dzieci. Kolorowe rekwizyty i gra świateł przeniosą wszystkich w zaskakujący świat iluzji. Magik angażuje publiczność do wspólnej zabawy, a samego solenizanta do wykonania wspólnej magicznej sztuczki.

Daj się ponieść

Program 60 minutowy. Pokaz popularnonaukowy, który zawiera doświadczenia z zakresu fizyki, chemii i biologii. Wszystkie eksperymenty nawiązują do kształcenia przyrodniczego przez dociekanie naukowe. Uczestnicy urodzin będą mogli zmierzyć się z prostymi eksperymentami, takimi jak „chemiczne świetliki”, „sylwestrowa reakcja”, „wulkan chemiczny” czy „kolorowe cylindry”. Nauka ścisła otworzy przed dziećmi nowe fascynujące i zabawne oblicze na urodzinach Twojego dziecka.

Animacje na weselach, komuniach i chrzcinach.

Atrakcje dodatkowe

Program animacyjny dostosowany jest do dzieci w różnym wieku. Wszystkie atrakcje dobierane są z uwzględnieniem miejsca do zabaw w restauracjach i na salach weselnych. Zapewniamy dzieciom najlepszą zabawę i opiekę, a rodziców zapraszamy do wspólnego świętowania z Parą Młodą. Zapewniamy Mini Disco, modelowanie balonów, pokaz ogromnych baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, konkurencje sportowe, zabawy z bierkami XXL, zawody z alkogoglami, kalambury, prowadzenie konkursów, a dla najmłodszych kącik plastyczny.

Animacje
dla szkół i przedszkoli

Atrakcje dodatkowe

Szeroką gamę animacji dla dzieci kierujemy do szkół i przedszkoli. Organizujemy takie eventy jak: Bale Karnawałowe, Bale Wiosny, Pikniki Rodzinne, Dzień Dziecka, Halloween, Światowy Dzień Pluszowego Misia, Mikołajki, dyskoteki szkolne i wiele innych. Nasi animatorzy każdorazowo występują w przebraniach adekwatnych do charakteru imprezy. Zapewniamy kompleksową obsługę od nagłośnienia przez wodzireja po najlepsze atrakcje dla dzieci.

Formularz

Formularz

Dane
do faktury:

ANIMATOR Renata Majchrzak
ul. Jagiellońska 7/39
41-200 Sosnowiec
NIP 8231633666
REGON 362339301

Dane
do przelewu

Idea Bank:
11 1950 0001 2006 5067 9617 0001

Dane
do korespondencji

Biuro i sklep ANIMATOR:
ul. Stara 1, 41-209 Sosnowiec
Tel. 509 233 098
kontakt@animatorczasuwolnego.com

Godziny
otwarcia:

pon. 10:00 - 18:00
wt. 10:00 - 18:00
śr. 10:00 - 18:00
czw. 9:00 - 17:00
pt. 10:00 - 18:00
sob. Zamknięte
niedz. Zamknięte